Jakie gadżety erotyczne sprawdzą się w sypialni?

Poradniki

Zdarza się tak, że nawet w udanym związku pojawi się nuda, co jest całkowicie normalnym zjawiskiem. Trzeba pamiętać o tym, że po pewnym czasie emocje towarzyszące zakochaniu tracą na intensywności. Najczęściej jednak w sypialni wieje nudą w przypadku stałych partnerów, których pożycie seksualne stało się monotonne. Można jednak urozmaicić swój seks i tym samym wzniecić ogień w łóżku. Z całą pewnością pomocne okazują się gadżety erotyczne. Na które się zatem zdecydować?

Gdy erotyka kuleje z pomocą przychodzą gadżety

Chociaż nadal wiele osób kojarzy wibratory z rozrywką dla samotnych i niedopieszczonych kobiet, to jednak po tę jedną z najpopularniejszych zabawek erotycznych sięgają również osoby mające stałych partnerów. Coraz częściej nawet gadżet ten jest użytkowany w obecności obojga partnerów, z czego płynie wiele przyjemnych doznań. Sięgnięcie po klasyczny wibrator jest świetnym sposobem na urozmaicenie swojego dotychczasowego seksu. Wiele pań wręcz marzy o podwójnej penetracji. Jeśli mężczyzna nie ma nic przeciwko obecności towarzysza w postaci dildo i pragnie zadowolić swoją kobietę, to jak najbardziej warto przy najbliższej okazji się nim posłużyć. W łóżku warto eksperymentować i testować jak w kuchni. Gdy z kolei zabraknie mężczyzny w pobliżu, kobieta może sama pobawić się wibratorem i doznać przyjemności płynących z masturbacji. Gadżety erotyczne można kupić zarówno w sklepie intymnym, jak również w sklepie internetowym, a wybór jest ogromny. Każdy wobec tego znajdzie coś dla siebie.

Inną opcją jest nakładka wibracyjna, czyli pierścień zakładany na penisa, wyposażony w mechanizm wibrujący. Jest to świetne rozwiązanie dla pań, którym trudniej jest osiągnąć orgazm podczas klasycznego stosunku oraz zagwarantuje panom przyjemne doznania. Tego typu gazety nie są duże, ale ich możliwości są ogromne. Najlepiej sprawdzają się podczas penetracji w pozycji na jeźdźca. Warto poeksperymentować z wkładką, aby mechanizm wibrujący znalazł się na łechtaczce, dzięki czemu kobieta będzie mogła liczyć na dodatkową stymulację. Nie brakuje również nakładek z wypustkami czy też modeli powiększających penisa.

Jakie jeszcze gadżety erotyczne sprawdzą się w sypialni?

Nie zawsze klasyczna penetracja jest w stanie zagwarantować obojgu pełną satysfakcję. Seks może już nie być taki sam szczególnie w przypadku kobiet po ciąży, kiedy to mięśnie Kegla już nie są tak napięte. Warto wobec tego je poćwiczyć, gdyż do dzięki nim można uzyskać pożądaną satysfakcję seksualną. W tym celu warto sięgnąć po kulki Gejszy, które umieszcza się w pochwie i bez większego wysiłku ćwiczyć te mięśnie. Ponadto odpowiednio używane kulki Gejszy są w stanie dać kobiecie niejeden orgazm.

W sypialni przydatnymi gadżetami okazują się być także kajdanki i kneble. Unieruchomienie partnera czy partnerki, a następnie poddanie pieszczotom podkręca temperaturę w łóżku do maksimum. Zasłonięcie oczu i czekanie w niecierpliwości na namiętny dotyk partnera rozbudza ciało i zmysły do czerwoności. Takie gadżety kosztują niewiele, a są w stanie skutecznie urozmaicić seks.\

O porady eksperta zapytaj Erotic-med.pl